Wpisz się do księgi gości

Nazwa: TVP Data: 26.02.2024
Strona: http://www.tvp.net.pl
Wiadomość: Poradnie dla dzieci i młodzieży są bardzo ważnym elementem wsparcia we współczesnym świecie.
 
Nazwa: Wędrujący Znikąd Donikąd Data: 04.05.2023
Wiadomość: Witam :-) Najlepsza muzykoterapia w każdy poniedziałek kilka chwil po godzinie 19 w Trójce - TRZECIA FALA :-) Pozdrawiam :-)
 
Nazwa: Andy Data: 11.04.2023
Strona: https://faxnews.uk
Wiadomość: Podziwiam waszą ciężką pracę. Powodzenia.
 
Nazwa: Wędrujący Znikąd Donikąd Data: 13.02.2023
Wiadomość: Witam :-) Najlepsza terapia to muzykoterapia, a najlepsza muzykoterapia to rock i metal. Dawno mnie nie było na terapii i nie wiem czy muzykoterapia jeszcze jest w programie zajęć, a jeśli tak to czy prowadzi ją Jarek, w każdym bądź razie mocno (rockowo i metalowo) Cię pozdrawiam Jarku :-) Równie mocno pozdrawiam cały skład Mark-Medu, zarówno starą gwardię jak i nowe twarze :-) Pozdrawiam również wszystkich kuracjuszy przeszłych, teraźniejszych i przyszłych :-)
 
Nazwa: adam Data: 02.02.2023
Strona: http://www.konto.tv
Wiadomość: Gdy obejrzysz więcej filmów i seriali, Netflix zacznie polecać nowe programy na podstawie Twojej historii oglądania. Mogą one być trafione lub chybione, wkonto.tvięc generalnie lepiej jest uzyskać rekomendacje od znajomych lub zaufanych stron internetowych. Netflix rodzina konta
 
Nazwa: kurs Data: 27.10.2022
Strona: http://www.angielskiego-kurs.pl
Wiadomość: Pozdrowienia dla abstusiów
 
Nazwa: Kasjan22 Data: 08.07.2021
Strona: http://www.scrumblog.pl
Wiadomość: Baaardzo przydatna stronka zwłaszcza w czasie pandemii!
 
Nazwa: Krzysztof Ś Data: 19.12.2020
Wiadomość: Serdeczne życzenia zdrowych(szczególnie w tych trudnych czasach pandemii),spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wiele szczęścia w Nowym Roku.
 
Nazwa: irek Data: 31.10.2020
Strona: https://www.iraa.pl/
Wiadomość: Jak pokazuje życie - od wszystkiego można się niestety uzależnić :/ Nie zawsze samemu sobie poradzimy, niekiedy rodzina też nie wystarczy. Czasami pomoc specjalisty to ostatnia deska ratunku.
 
Nazwa: Adas Data: 11.10.2020
Strona: https://www.zus.info.pl
Wiadomość: Miałem kiedyś problem ale wyszedłem z niego dzięki mojej rodzinie, która mnie wspierała w walce każdego dnia.
 
 
1-10 / 58