Komentarze

Takie sobie rozważania

 
Mariusz
, 13.02.2008, 21:36 Odpowiedź
Taki już nasz los tułających się po cienkiej lini gdzie co krok można spaść w odmęty niekończących się schizofrenicznych światów.
 
, 02.03.2008, 11:57 Odpowiedź
najtrudniejsze jest oczekiwanie. zawiśnięcie w niepewności i czekanie. na niezalezne ode mnie. nie na wszystko mam wpływ. wiem. nasłuchiwanie kroków na schodach. każde trzaśnięcie drzwi samochodowych za oknem. każde stuknięcie. paraliżujący strach. jak trudno jest poddać się losowi. jak trudno jest przyjąć w bezsilności jego dar. czasem czuję się ubezwłasnowolniona.
 
, 19.03.2008, 21:31 Odpowiedź
Zgadzam się z Mariuszem oraz Panem Tomaszem................
Brakuje mi Was !
 
, 21.01.2012, 23:43 Odpowiedź
Gdy szukamy przyczyn złego samopoczucia, to uzasadnienie swoich chorób zawsze znajdujemy poza nami samymi. Nigdy jednak nie wymieniamy prawdziwej przyczyny, dlatego, ze prawdziwa przyczyna - to my sami. Nieuporządkowany tryb życia - oto prawdziwa przyczyna przedwczesnego starzenia się i wielu chorób.
Bóg sztuki lekarskiej Eskulap miał dwie córki. Jedna miała na imię PANACEA, druga GIGEA. Obie posiadały dar uzdrawiania ludzi. Panacea cale życie szukała cudownego środka przeciw wszystkim chorobom. "Człowiek nie powinien wiedzieć o swoich chorobach, wystarczy, ze ja się o niego zatroszczę"- mówiła Panacea. Gigea próbowała wyjaśnić ludziom, ze ich choroby są odbiciem trybu ich życia. Żeby się od nich uwolnić trzeba żyć tak, jak żyje przyroda< naśladować ja, uczyć się od niej. Siostry ciągle spierały się ze sobą, uważając, ze każda z nich ma racje. Rozeszły się wiec ich drogi. Panacea poszukuje "cudownego eliksiru" "przeciw wszystkim chorobom, a Gigea uczy ludzi zasad życia i zdrowia.
W wielu sytuacjach życiowych człowiek sam dla siebie powinien być lekarzem i doradca. Powinien poznać funkcjonowanie swojego organizmu, zęby moc zlikwidować przyczyny swoich chorób i cierpię.
 
Re: Mariusz
, 21.01.2012, 23:48 Odpowiedź
Cytat Nieznany: Taki już nasz los tułających się po cienkiej lini gdzie co krok można spaść w odmęty niekończących się schizofrenicznych
 

Dodaj komentarz


Nazwa:

Nazwa:


Komentarz: