Komentarze

Idealna kobieta

 
, 08.12.2010, 19:56 Odpowiedź
Mateuszu, czy to jest twój osobisty pogląd? Moim zdaniem nie każdy mężczyzna jest w stanie przetrwać u boku takiego ideału. Mam nadzieje, że uwagi uzupełniające - to żart, w którym przebija merkantylność oraz przedmiotowe traktowanie kobiety.
 
Mateusz, 09.12.2010, 16:48 Odpowiedź
Tak - to moja prywatna opinia. Jestem świadom, że naszkicowana powyżej wizja w znacznym stopniu rozmija się z przekonaniami stereotypowego samca. Tu i ówdzie prześwituje żartobliwa dygresja wymierzona w kierunku "ideałów", które istnieją - ale w pobożnych życzeniach twórców. Jestem daleki od przedmiotowego traktowania kogokolwiek, a w szczególności reprezentantek płci pięknej. Jednakże kwestia wspomnianej instrukcji obsługi, w moim odczuciu, sprawia wrażenie idei niezupełnie chybionej. Gdyż dla mężczyzn (de facto istot o niewielkiej złożoności) w niektórych okolicznościach kłopotem jest odnalezienie logiki w meandrach zawiłego, kobiecego umysłu.
 
, 25.06.2011, 11:39 Odpowiedź
Nie każdy mężczyzna chce zagłębiać się w meandry zawiłego kobiecego umysłu, bo nie każdemu na kobiecie zależy...
Nie ma co gloryfikować kobiet ani mężczyzn- każda płeć ma swoje wady i zalety, na szczęście- bo jakże nudno byłoby, gdybyśmy wszyscy byli idealni.
 

Dodaj komentarz


Nazwa:

Nazwa:


Komentarz: