Idealna kobieta

07.12.2010, 11:52, Tomasz Giersz


Idealna kobieta winna być z definicji istotą doskonałą. Transcendentalnym i nieskazitelnym bytem. Misternym tworem o absolutnej perfekcji wykończenia na płaszczyźnie materialnej i metafizycznej. A także służyć jako dowód kunsztu i bezkresnej mądrości przedwiecznego i wszechmogącego Architekta, który w akcie stworzenia wlał weń cząstkę swojego boskiego pierwiastka. Jeśli zgodnie z własnymi przeświadczeniami nie podzielasz jednak wiary, iż to [kobieta - przyp.] swoiste arcydzieło jest wynikiem mozolnego i rzemieślniczego wysiłku Najwyższego Absolutu, natenczas uznaj, na tę ewentualność, niewiastę za znak potęgi, jaką dysponuje Matka Natura.

Nakreślona w niniejszej przedmowie przedstawicielka płci opozycyjnej, która aspiruje do miana ideału, powinna spełniać kryteria kanonu piękna obowiązującego we współczesnej kulturze zachodnioeuropejskiej. Istotną rolę odgrywa niewątpliwie metryka urodzenia. Obiekt pożądania można usytuować już na przełomie wieku przedprodukcyjnego i produkcyjnego (a optimum to faza wczesnej dorosłości). Nie mniej istotnym czynnikiem jest atrakcyjność fizyczna, powszechnie znana jako seksapil. Potencjalna kandydatka musi być kobietą urodziwą, szczupłą, seksowną, o powabnej i smukłej sylwetce oraz sympatycznej aparycji. Symetryczna twarz i symetryczne ciało są rzeczą absolutnie niezbędną. Przy tej okazji warto również napomknąć o proporcjonalności ciała i wymiarach oszacowanych z najwyższą precyzją (90/60/90). Brunetka, bądź szatynka. Wzrost średni, bądź poniżej średniej w populacji. Kolejną prozaiczną, aczkolwiek wymaganą kwestią jest posiadanie zespołu następujących cech cielesnych: gładka skóra z umiarkowaną opalenizną; zaokrąglone biodra; wydatne, kształtne piersi; płaski brzuch oraz długie, zgrabne nogi. Jeżeli mowa o kończynach dolnych, pretendentka musi przemieszczać się płynnym krokiem, z niezwykłym wdziękiem i gracją, jakoby sunęła w obłokach. Diabeł tkwi w szczegółach, toteż wisienką na torcie są pełne usta o zniewalającym, śnieżnobiałym uśmiechu oraz niebieskie oczęta o przenikliwym, powłóczystym i bezdennym spojrzeniu.

Aspirantka jest jednostką niezależną, pewną siebie, silną i ambitną indywidualistką, która nie podąża za trendami i mrzonkami ogółu, lecz pozostaje w zgodzie z własnym wnętrzem i posiada rozwinięte poczucie własnej wartości. Kobieta wyzwolona z dystansem, poczuciem humoru i ponadprzeciętną inteligencją. W sytuacjach konfliktogennych kompromisowa, ugodowa, jednak nigdy uległa. Ekstrawagancka, niekonwencjonalna i jedyna w swoim rodzaju. Adekwatnie do okoliczności nonszalancka z lekką nutką niewinności. Nieokiełznana, spontaniczna, a w dalszej konsekwencji nieprzewidywalna. Do bólu kobieca i epatująca seksualnością, przebojowa i namiętna. Pasjonatka o szerokim spektrum zainteresowań. Kreatywna, romantyczna, z bogatą wyobraźnią. W związku prostolinijna, budująca więź opartą na zaufaniu, szczerości, partnerstwie i przyjaźni. Potrafiąca znaleźć złoty środek, między karierą zawodową, a wartościami rodzinnymi. W dłuższej perspektywie poszukuje stabilizacji. Z prac domowych wymagane jedynie podstawowe przeszkolenie gastronomiczne. Ni mniej, ni więcej.

Uwagi uzupełniające:
- Charakteryzuje się posiadaniem trybu ekonomicznego (zawsze zadbana, ale jak najmniejszym nakładem finansowym).
- W komplecie dołączona jest instrukcja obsługi.
- Dostarczona w ładnym opakowaniu przez Świętego Mikołaja pod adres zameldowania.

Mateusz W.

 
« Wstecz


Dyskusja: "Idealna kobieta"
Data: Nazwa: Komentarz:
08.12.2010, 19:56
09.12.2010, 16:48 Mateusz
25.06.2011, 11:39
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze